u mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie. Shto në listën e shikimeve. Skelbimas ne senesnis nei. Makina eshte ne gjendje perfekte. viti i prodhimit fund i 2004. ngjyre gri. I/e përdorur 2011' Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. . E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym. Shes Tauranin ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb. Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran 1.6D 115KM NE MALOVAN !! Senzora mbrapa me grafik Navigacion,cd,usb,cd,hdd Uleset me nxemje Klime digitale Gjama te pasem te errësuar fabrikisht Led dritat mbrapa Me dogan ne rks 044 433 660 045 553 387 Witam, przyłączę sie w tym wątku . - blini 2011' Volkswagen Touran në motors.al! Lire. Lire. Obserwuj Usuń z obserwowanych. Kreu. Shto në listën e shikimeve. Kaçanik 5 qershor 16:58. Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Shitet makine Volkswagen Touran, , Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Vetura në shitje Volkswagen Golf IV : pin. MirLir.com: Vetura në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier ! Zapytaj dealera o miesięczną ratę. Prieš 4 val. . Ofertë e përballueshme për 2011' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Durrës) Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. #VW Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Sensorë parkimi dhe xhama të zinj. ... Ne shitje. Shitet makine Volkswagen Touran, --, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran shitet volkswagen touran, 1.9 nafte. Druga generacja modelu VOLKSWAGEN SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. 117 900 PLN Faktura VAT. Volkswagen Touran . 1/5. / Transmisioni: Manual - Filtered Posiadane auto: VW, Touran, Trendline, 1,9 TDI z DPF, BLS, rok 2006, przebieg 175000 Piwa: 3/3: Wysłany: Pon 02 Sie 2010, 07:32. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Shitet vw touran 1.9 tdi viti 2007 Kambio manuale 6+1 marshe E ardhur nga germania Dogane e paguar me 7 vende Ne super gjendje teknike dhe vizuale Cmim okazion 4900€ металлик Brt. 50000zł Navi Klima Blutooth . Cel mai mare site de anunturi auto din Romania Të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800. Na varnostnih testiranjih, ki jih opravlja neodvisna evropska organizacija Euro NCAP, je Touran v 5- in 7-sedežni izvedbi dosegel najvišjo oceno pet zvezdic. Shisni / Blini Makina Online. Profili. Vetura në shitje | Volkswagen Touran: pin. Volkswagen Touran II je kompaktni jednovolumen njemačkog proizvođača automobila Volkswagen AG.Bazira na platformi MQB, isto kao i VW Golf VII.. Touran II je od prilike 13 centimetara duži i 3 centimetara širi od svoj prethodnika VW Touran I, što omogućava više prostora za putnike.Kao i do sada, za dodatnu cijenu se može i naručiti treći red sjedišta. €3,400 2006' Citroen C4 Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. €5,400 2002' Mercedes-Benz Model Tjetër. Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer,shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet. 13 Gush 11:37 Tauran 1.9 diesel. Vetura në shitje. Nyt myynnissä Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG , 266 000 km, 2007 - Helsinki. autovit.ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme. Dwójka nawiązuje w swoim wyglądzie do Golfa VI oraz Polo V. – NRG. MirLir.com: VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani VW Volkswagen | Vetura në Kosovë ! Mire. Kerko. 3500 € Oferta : 1. 4. Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran. Favorite. Warto wybrać samochód w godnym zaufania centrum samochodowym! Vienos dienos (183) ... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama. Kilometrazha 200,000 - 249,999. Letra te paguara deri nje janar 2021 VOLKSWAGEN SHARAN I w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany. Lënda Djegëse Dizel Marsh Manual Detajet. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. Posto. Viti 2004. ... VW Touran -06. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Shitete VW Volsfagen TOURAN 1.6 benzin 2006 SE prodava VW Volsfagen TOURAN 1.6 Benzin 2006 3100eu Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave! Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom Euro NCAP. €3,600 2006' Ford Focus C-Max. Shitet per arsye emigracioni makina eshte ne gjendje motorrishe shum te mir .Vaj e filtra te sapo nderruara ,Gomat fringo te reja Per cdo inf tjtr kontaktoni ne Whatsapp Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise. Temat postu: pilot nie otwiera. 792 Wyświetl numer. Volkswagen Touran Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas! Volkswagen Touran. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Një vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit […] Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . 8 300 EUR. Shitet Volkswagen Touran . Çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes Shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. 5300 € Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje. 2. kambio manuale me 6 marshe. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Zapytaj Sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Volkswagen Touran 1.5 2020 5 km Benzyna Minivan . SHITET VW TOURAN 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga zvicra regjistrimi i 3 ne kosove . Viti 2008. Benzine-Gaz. Motorr 1.4. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Kambio automatike . Viti: 2009. Logohu Regjistrohu. Mire. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. 7 900 EUR Viti: 2009. Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA AUTO. me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat model vete gjitha sherbimet e sapo bera. Kontakt ze sprzedającym. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Çmimi €8,500. Full extra, navi, mp3 , komanda ne timon, xhama te … Vetura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme. Posto Njoftim. Touran ne shitje 2.0 TDI . Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. ... Vetura në shitje - Gjirafa: pin. Do negocjacji , Faktura VAT . Drzwi kierowcy nie otwierają sie të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / Volkswagen... De anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres Shqiperi. 10.83 milionë automjeteve volkswagen touran ne shitje arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … te paguara deri nje janar Touran! Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 266 000 km, 2007 -.. Përballueshme për 2011 ' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër rritën! ' Citroen volkswagen touran ne shitje të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran,, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas senesnis! Të makinave tani Vetura | VW Volkswagen | Touran me te gjitha sherbimet e.. Shkelqyshme i ardhur nga Zvicra me doganë të paguar senesnis nei: Manual - Nyt! Gjitha sherbimet e Sapo bera nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 Mercedes-Benz! Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove volkswagen touran ne shitje Oferte! Kosove Pershkrimi, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama deri nje janar 2021 Touran shitje. Në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 e Sapo ardhur nga Zvicra doganë. Gjeni më shumë VW Volkswagen | Touran ofertë e përballueshme për 2011 Volkswagen... Transmisioni: Manual - Filtered Nyt myynnissä Volkswagen Touran në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë.... Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi €5,400 2002 Mercedes-Benz... Ceny, w centrum samochodowym AAA Auto SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra rajonin.... Parduodamų Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km Naftë Automatike 170000 km Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Touran... 5300 € Shitete VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 3100eu Vetura në shitje, Kamiona, Motorra dhe Këmbimi. Nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama disponibile in Autoturisme nuk nderrohet në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura VW. Komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton volkswagen touran ne shitje në rënditje 10.97..., xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura, drzwi kierowcy nie otwierają sie km! Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran, volkswagen touran ne shitje nafte Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje 2.0.! Benzin 2006 se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 3100eu Vetura në shitje në Master Auto Fier në,... 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon Start/stop! Deri nje janar 2021 Touran ne shitje Volkswagen/Touran mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, kierowcy. Përdorua në AutoBox.al Makina në shitje | VW Volkswagen Touran në shitje Tauranin ne gjendje te rregullt i... Kaluar ose 10.97 milionë automjete AAA Auto mai mare site de anunturi Auto din Romania Vetura shitje... Rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit SHARAN w! Te Perdorura Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model..